Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина
Як збільшити тестесторон у чоловіків?

Як збільшити тестесторон у чоловіків?

Як збільшити тестесторон у чоловіків?

Тестостерон і гормон росту. Як за допомогою спортивного харчування збільшити їх рівень в організмі.

Як збільшити тестесторон у чоловіків?

Тестостерон і гормон росту. Як за допомогою спортивного харчування збільшити їх рівень в організмі. Звичайно ви задавалися питанням, як природно збільшити рівень тестостерону і гормон росту в організмі. Яке потрібно купити спортивне харчування, щоб це було швидше. У цій статті ми представимо способи, щоб поліпшити їх і спортивне харчування яке допоможе вам у цьому.

Гормон росту і тестостерон два основних гормони, які безпосередньо впливають на нарощування м'язової маси. Основна відмінність між ними полягає в тому, що гормон росту насправді сприяє розвитку нових м'язових клітин а тестостерон сприяє швидкому відновленню м'язових клітин від пошкоджень.
 
Немає жодних сумнівів, що тестостерон є номером один серед факторів, що сприяють зміцненню м'язів, але в з'єднанні з гормоном росту вони матимуть величезний вплив на ріст м'язової тканини.
Найбільш ефективний спосіб підвищення їх рівня в організмі є використання синтетичних анаболічних стероїдів і гормону росту. Однак є кілька проблем з їх використанням, у тому числі:
• Обидва препарати анаболічні стероїди і синтетичні гормони росту, є незаконними, щоб отримати їх без рецепта.
• Синтетичний гормон росту може призвести до збільшення розміру кісток, хрящів, збільшення внутрішніх органів і росту волосся в небажаних місцях.
• Використання анаболічних стероїдів може призвести до багатьох побічних ефектів, починаючи від гінекомастії, закінчуючи набагато більш серйозними наслідками для здоров'я.У такому випадку на допомогу приходять добавки прийом яких цілком безпечний і корисний для організму.

Стимулювання гормон росту і тестостерону добавками.
 
Амінокислоти. 
Підсилюють дію природного гормону росту такі амінокислоти: лізин, орнітин, глутамін, BCAA, таурину і аргінін. Амінокислоти є основним компонентом всіх добавок, чия місія полягає в підвищенні природного рівня гормону росту.
 
Добавки, які підвищують рівень тестостерону.
Доповнення, які, природньо, підвищують рівень тестостерону, як правило, містять натуральні рослинні екстракти. Тим не менш, вони є одними з найпопулярніших підсилювачів власного тестостерону в даний час на ринку. Це суміш вітамінів і мінералів.

ZMA ― cуміш цинку, магнію, а в деяких випадках, вітамін В6. Це відносно нове відкриття в натуральному бодібілдингу. Переваги використання цинку і магнію відомі протягом сотень років. Тим не менше, тільки недавно виявили, що поєднання двох з них разом, в достатній дозі, може значно збільшити рівень тестостерону. Цинк не тільки допомагає підвищити рівень тестостерону, він також дуже хороший антиоксидант, який прискорює час відновлення. На відміну від цього, магній необхідний для м'язів і багатьох інших реакцій в організмі. Більшість людей мають дефіцит магнію в організмі.
Багато людей, що використовують регулярно ЗМА стверджують, що у них став більш глибокий і спокійний сон (який сам по собі є важливим у виробництві тестостерону та гормону росту).
 
Інші підсилювачі.

 До інших підсилювачів тестостерону, можна віднести: D ― аспарагінову кислоту, Tribulus Terrestris екстракт пажитника, йохимбе. У наш час купити трібулус можна в інтернет-магазині, за привабливішою ціною, ніж в стаціонарній точці спортивного харчування або аптеці. Всі ці добавки є рослинними екстрактами крім D-аспарагінової кислоти, яка відноситься до амінокислот.