Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина

BCAA

BCAA амінокислоти ― це органічні сполуки, що беруть участь в ресинтезі протеїну з розгалуженим амінокислотним ланцюгом є найбільш важливими для спортсменів. На відміну від звичайних амін, БЦАА мають складну будову. Вони являють собою молекули з розгалуженими ланцюгами, три амінокислоти ― лейцин, ізолейцин та валін, які ефективно підтримують швидке відновлення пошкоджених м'язових волокон. Крім структурних відмінностей, амінокислоти BCAA також мають ряд фармакокінетичних особливостей. Вони не синтезуються живими клітинами та надходять в організм виключно ззовні: разом з їжею і спеціалізованими добавками.

Основні переваги:

  • Є ключовими амінокислотами для побудови м'язової маси;
  • Діють як анти катаболік;
  • Мають найбільшим анаболічнім ефектом серед інших амінокислот;
  • Зменшують втому;
  • Стимулюють спалювання жирів;
  • Швидко потрапляють в м'язову тканину;

Що стосується амінокислотних комплексів, то вони являють собою таблетовані, рідкі або порошкові концентрати. Як і все спортивне харчування, БЦАА виготовляються з натуральної сировини: з переробленої молочної сироватки, сої, пшениці та ін. Коштом доступної форми, засвоюються такі продукти досить швидко: протягом 10-20 хвилин. Тому спортсмени використовують їх для закриття анаболічних вікон.

bcaa львів

Як вибрати BCAA.?

Багато спортсменів задаються питанням, як вибрати BCAA. Існує безліч типів, видів та різновидів цієї спортивної добавки. Щоб правильно вибрати БЦАА амінокислоти потрібно зіставити можливості кожного препарату і свої реальні потреби в швидкості засвоєння нутрієнтів, їх концентрації.

У нас представлені тільки кращі BCAA амінокислоти. Ми оцінюємо кожен комплекс по ряду незалежних критеріїв: концентрації активних компонентів, швидкості засвоєння, зручності зберігання, транспортування та застосування, наявності адитивних інгредієнтів. Сьогодні кращі BCAA ― комплекси випускаються в наступних формах:

  • BCAA в капсулах та таблетках ― мають найменшу поверхню абсорбції, а тому повільніше всмоктуються в травній системі. Уповільнений час засвоєння та зручні в прийманні, тим не менш, здатне послужити хорошу службу. Саме така форма амінокислот застосовується до тренування: для підтримки анаболічного середовища та запобігання катаболізму в м'язах під час заняття.
  • Рідкі БЦАА ― найшвидші у засвоєнні, а головне, повністю готові до використання форма. Незручність ― в транспортуванні та зберіганні. Використовується під час й після тренування для часткового закриття білкового вікна.
  • BCAA в порошку ― вимагає попереднього приготування (розведення в рідині: воді, соках ― за смаком), плюс особливих умов зберігання, захисту від попадання вологи. Навіть при неповному змішуванні має високу абсорбційну поверхню, завдяки чому швидко засвоюється. Час застосування ― під час і після тренування.бцаа

За ефективністю всі форми BCAA приблизно ідентичні. Рекомендації по часу приймання ― умовні адже їх можна та навіть потрібно приймати перед тренуванням, під час тренування по закінченню та в період відновлення. BCAA можна використовувати як ефективну енергію та відновлювальну дію для м'язових волокон оскільки їх вміст у м'язах становить більш як 30%, підтримка сухої м'язової маси й профілактика катаболізму.

Незамінні амінокислоти BCAA та ріст м'язів:

БЦАА складають третю частину всіх білків у м'язах, тому вони є головним субстратом для побудови м'язових тканин. У процесі виконання важких фізичних вправ білкові запаси швидко вичерпуються, що тягне за собою гостру потребу відшкодування резервів бсаа. Купити nf випробувати дію даного виду добавок повинен кожен спортсмен. Позитивні відгуки про приймання у після треніровочний проміжок часу доводять створення позитивних умов для зростання нових м'язових волокон. Крім того, своєчасне вживання не тільки відновлює концентрацію білків, але і гальмує процес розпаду м'язів.

BCAA ― амінокислоти спортсменів:

Крім виробництва м'язового білка, лейцин, ізолейцин, валін виконують ще одну важливу функцію: заповнення енергетичних запасів. Річ у тому, що окислення лейцину виділяє більше число молекул АТФ, ніж перетворення такої ж кількості глюкози. Це є важливим чинником, оскільки спортсмен має одночасно два великих джерела енергії, завдяки яким може відновлювати силу набагато швидше.

Як приймати BCAA.?

Багато спортсменів задаються питанням ― як приймати бсаа, щоб отримати найкращий ефект? За результатами численних досліджень і спостережень вдалося встановити, що амінокислоти BCAA проявляють найвищу активність під час інтенсивного фізичного навантаження й відразу після неї. Вчені отримали цілком однозначну відповідь на питання, коли і як приймати бсаа: безпосередньо перед тренуванням (у будь-якій формі), під час неї (в розчинній) і після (в будь-який, але краще рідкої або порошкоподібної).

Як пити бсаа? Якщо це рідка форма, то ніяких додаткових дій із приготування не потрібно. Таблетки запиваються, порошок змішується з рідиною за смаком (сік, вода). BCAA можна пити навіть із білковими коктейлями ― це не впливає на їх активність. Як пити BCAA для схуднення? Аналогічно: до, під час та після заняття спортом, а також у перервах між прийманнями їжі ― для профілактики катаболізму й контролю апетиту. Якщо займаєтеся аеробікою вранці (або натщесерце), перед виходом з'їжте порцію BCAA.

Правильний прийняття BCAA це не тільки вірно підібраний час, але й дозування: 4-8 грам за раз, 1-3 рази на добу та індивідуально підібрані дози в залежності від маси та професіоналізму атлета. Загальний час використання BCAA не обмежена. Бувши натуральним компонентом, вони не шкодять організму. Досвідчені спортсмени використовують комплекси цілий рік. При правильному приймання бсаа і їх поєднанні з іншими продуктами (наприклад, сироватковим протеїном), концентрацію можна навіть знизити.

В інтернет-магазині СпортКС в Україні, ви можете купити BCAA від найвідоміших світових виробників. Купуючи у нас спортивні добавки, ви можете отримати знижки та тестери продукції, незалежно від суми замовлення. Купити бсаа в Києві та Україні у нас можна, замовивши доставку в Київ, Львів та по цілій Україні.

Купити БЦАА в інтернет-магазині sportcs.com.ua дешевше та простіше, ніж у звичайній торговій точці. До того ж, у нас представлений цікавий та дієвий асортимент. При цьому ми гарантуємо доставку BCAA по Києву протягом одної доби, а по Україні ― у термін до 2-х діб, починаючи з моменту обробки заявки.

Ми здійснюємо продаж BCAA, купити ці амінокислоти в Києві, Львові та Україні сьогодні не складає труднощів. У нашому магазині СпортКС спорт харчування представлені препарати кращих виробників: капсули бсаа, в порошку, рідкі концентрати. Наш каталог товарів регулярно поповнюється, ми працюємо безпосередньо із перевіреними постачальниками спортивного харчування, тому наш асортимент дозволяє дешево купити найкращі BCAA.