Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина

Протеїн

Що таке протеїн..?


Протеїн - це добавка, яка забезпечує тіло великою кількістю легко засвоюваних білків  і може містити в своєму складі від 60-95% білка (протеин) і невелику кількість вуглеводів. Вони особливо важливі для спортсменів, тому що білки є найбільш важливими будівельними блоками м'язової маси. Добова потреба в білку становить близько 1,8-2,0 гр. на кілограм маси тіла. Це означає, що людина вагою близько 90 кг. повинна вживати 180 гр. білка, що є еквівалентом 30 яєць. На практиці це важко досягти, і білкові добавки допомагають організму повною мірою забезпечити організм білком.


 

Види протеїнових добавок:

Протеїни розрізняються по складу і по швидкості засвоєння:

Сироватковий протеїн - швидко усмоктувальна форма білка. Протягом 25 хв, після приймання в кровотік починають потрапляти амінокислоти, а після 60 хвилин їх рівень в організмі досягає максимуму. Сироватковий протеїн є ідеальним для приймання після тренування.

Казеїновий протеїн - всмоктується організмом дуже повільно і володіє антикатаболічним ефектом. Його рекомендуємо вживати перед сном. Однак, відомо, що поживна цінність і біологічна доступність його нижче порівнюючи з сироватковим білоком.

Яєчний протеїн - ці білки класифікується як тваринного походження, і дуже корисні для тіла. Він характеризується високою біодоступністю, що робить його легко засвоюваним для організму. Ідеально підходить для спортсменів, які страждають непереносимістю лактози.

Соєвий білок - дає багато амінокислот, які впливають на ріст м'язової маси. Тим не менш, володіють більш низькою біодоступністю BV (74) у порівнянні з сироваткового білка (104). Він також має меншу в розрахунку на співвідношення ефективності (2,2) у порівнянні з сироваткою (більше = 3,2). Тим не менш, це єдине джерело білка для вегетаріанців.

Типи білкових добавок, як спосіб отримання білка:

Ізолят білка - має високий вміст чистого білка (до 90%), тоді як вміст вуглеводів і жирів мінімальним. Швидко засвоюється форма білка. Він працює не тільки для нарощування м'язової маси, але і допомагає в спалювання жиру.
Гідролізат білка - є результатом гідролізом білка. Ця форма відрізняється високою і швидкою засвоюваністю - амінокислоти відразу ж після споживання надходять в кровотік. З низьким вмістом жиру і лактози.
Білковий концентрат - містить в середньому 70-80% білка. Він характеризується повільним поглинання, але дає багато амінокислот. Містить у незначній кількості жирів і вуглеводів. Це більш дешева альтернатива ізоляту.


Як приймати протеїнові добавки..?
Людське тіло здатне поглинати близько 50 гр. білка протягом 3 годин. Таким чином, загальна потреба в білку повинна бути розділена на кілька частин. З тієї ж причини, білкові добавки не можуть споживатися невдовзі після приймання їжі, багатої білком. У нас в інтернет-магазині sportcs.com.ua ви зможете купити протеїн від світових брендів за найнижчою ціною на ринку, з доставкою в Київ, Львів і по всій Україні.