Корзина
82 отзыва
Распродажа купальников 2017 ☼☼☼ ➜➜➜ Купить со скидкой
+380
98
808-90-42
+380
50
735-36-53
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина

Вітаміни та мінерали

Вітаміни та мінерали - це сполуки, які забезпечують нормальне функціонування організму. Їх дефіцит в організмі призводять до серйозних розладів, тому ці добавки є обов'язковими для всіх та особливо для спортсменів, оскільки втрати певних вітамінів і мінералів відбуваються через інтенсивні фізичні навантаження. Більше того деякі вітаміни та мінерали є сильними активаторами анаболічних процесів в організмі.
У нашому магазині спортивного харчування sportcs.com.ua ви можете купити онлайн спортивні вітаміни у яких набагато більший та правильно підібраний вміст чим у "аптечних виробників" та мінерали які знайдете у нас за низькими цінами в Украине, Киев.

Головний ефект вітамінів та мінералів - це підтримка здоров'я і високого енергетичного заряду. Для організму дуже важливо щодня отримувати різноманітні корисні "vitamins and minerals", при цьому важко отримати повноцінний на 100% комплекс всіх необхідних речовин через вживання тільки продуктів.

Існує безліч різних поживних речовин, яких організм потребує на щоденній основі, але часто через щільний графік зовсім немає часу стежити за насиченням організму всім необхідним. 

Вихід простий - полівітамінних комплекси які є у нашому інтернет магазині - SportCS, приймання яких хоча б раз на день позбавить від тривог про брак в організмі важливих речовин.

 

вітаміни, витамины купить киев, витамин е, купить витамины, витамины отзывы.

Переваги щоденного приймання комплексів:

 • Підтримка здоров'я та енергійності;
 • Зміцнення кісткової тканини;
 • Підвищення уваги та концентрації;
 • Поліпшення здорового функціонування імунної системи.

Людське тіло здатне розкрити свій потенціал по максимуму тільки при його регулярної підживлення у вигляді комплексу життєво важливих елементів. Недолік хоча б одного з необхідних вітамінів / мінералів стане серйозною перешкодою для нормального обміну речовин, який відповідає за ефективну роботу організму, що в підсумку знизить загальну продуктивність і закладений потенціал. Щоденне вживання високоефективних полівітамінних комплексів забезпечить постачання організму всіма необхідними поживними речовинами.

Продовження пізнавальної статті з цікавим відео, шукайте в кінці даної сторінки. ▼▼▼

Вітамінного Вам дня...ツ 

 

Жиророзчинні вітаміни максимально зміцнюють здоров'я:

Жиророзчинні вітаміни акумулюються у вигляді запасів у печінці й жировій тканині, звідки організм при необхідності черпає поживні речовини. Дуже важливо, щоб кількість вступників жиророзчинних "vitamins" не перевищувало норму, оскільки шанси інтоксикації в даному випадку вище, ніж при перевищенні норми водорозчинних vitamins. Жиророзчинні вітаміни, максимально зміцнюють здоров'я, - це  А, D, Е і К, які володіють численними функціями в організмі. Серед основних функцій вітамінів цієї групи слід назвати:

 • Зміцнення зору;
 • Оптимізація процесу клітинного ділення і репродуктивних функцій;
 • Зміцнення кісток і зубів.


Водорозчинні вітаміни - міцна основа здорового обміну речовин:

Організм засвоює рівно таку кількість водорозчинних vitamins, в якому він потребує, а надлишки швидко виводяться. Тому для насичення тіла всіма необхідними поживними речовинами важливий щоденне приймання речовин цієї групи. Основні водорозчинні  включають вітамін С, вітаміни групи В, ніацин, фолієву кислоту, пантотенову кислоту і біотин. 

Функції вітамінів цієї групи:

 • Контроль вироблення необхідного рівня гормонів;
 • Підтримка здорового обміну речовин і нормального функціонування організму в цілому;
 • Зміцнення зору;
 • Зміцнення нервової системи;
 • Стимулювання здорового кольору обличчя і тонусу шкіри.

 

минералы, витамины купить онлайн, витамины +и минералы, витамины украина.


Вітаміни групи В - для відновлення сил та енергетичної підзарядки:

Вітаміни групи B відносяться до сімейства водорозчинних вітамінів, які часто не беруться до уваги та недооцінюються. Спочатку "vitamins" цієї групи вважалися одним вітаміном, але насправді це цілий комплекс  з різними функціями. Вітаміни групи Включають в себе 8 різновидів: В 1, В 2, В 3, В 5,  В 6,  В 7, В 9, В 12. 

Вітаміни групи Виконують такі функції:

 • Нормалізація швидкості обміну речовин;
 • Підтримка здоров'я шкіри і тонусу м'язів;
 • Поліпшення функцій імунної та нервової систем;
 • Стимулювання клітинного росту і ділення.

Вітаміни - панацея від виснаження і основа оптимальної ефективності:

А, С і Е - незамінні поживні елементи, коли мова йде про зміцнення імунної системи, а також вони відомі як потужні антиоксиданти. Усі vitamins даної групи протистоять вільним радикалам, з якими організм може зіткнутися, а також зміцнюють імунітет, тим самим підтримуючи здоров'я 365 днів у році.

Особливо гостро у вітамінах А, С і Е потребують люди, організм яких піддається дії вільних радикалів щодня. Процеси, пов'язані з появою великої кількості вільних радикалів, як правило, називають оксидативного стресу. Входять до складу А, С і Е антиоксиданти допомагають клітинам захиститися від токсинів та інших шкідливих елементів, впливу яких піддається ваш організм.

Також Ви можете ознайомитись з цікавим відео про вітаміни та мінерали: ▼▼▼

 

Максимальна ефективність вітамінів та мінералів забезпечується їх правильним вживанням відповідно до рекомендованої на упаковці дозуванням, з якою потрібно перед початком приймання обов'язково ознайомитися. Як правило, найкращий час для вживання більшості речовин - за 15-25 хв. перед приймання їди це прискорить та оптимізує їх засвоєння і потрапляння в кров.