Корзина
82 отзыва
Распродажа купальников 2017 ☼☼☼ ➜➜➜ Купить со скидкой
+380
98
808-90-42
+380
50
735-36-53
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина

Омега 3-6-9

Омега 3 рибячий жир ― надзвичайно корисна харчова добавка. Цей продукт, поряд із іншими корисними добавками рекомендований вживати його щоденно не тільки спортсменам, а й людям різного віку. Дуже корисний омега 3 (рибячий жир) у капсулах для спортсменів, тому що при регулярних тренуваннях спостерігається брак корисних жирів в організмі. Крім того, тренування надають високе навантаження на серце, а Омега 3 (omega 3) ― жир риб'ячий підтримує здоров'я серця, сполучної тканини та додає енергії. Дуже важливо приймати дану добавку омега 3 для постійного прогресу в тренуваннях та для нормальної життєдіяльності. Купити омега ― 3 (жир риб'ячий) omega: 3 ― 6 ― 9 у Києві та в Україні можна в нашому магазині ― SportCS.

Омега -3 та omega -6: панацея чи просто необхідність?

Про omega 3 та омега 6 (жирних кислот) ― в останні роки все більше говорять, як про життєво важливі з'єднання, вкрай необхідні людському організму. Давайте разом спробуємо розібратися, чи дійсно це панацея від багатьох хвороб, або все ж просто дуже потрібні нам речовини, які повинні стати постійним та важливим компонентом здорового й раціонального харчування.

Отже, що таке омега -3 та omega -6? А є ще омега 9! Недовго та заплутатися! Нумо розберімо ці три речовини по полочкам. Усі жири, які ми получаємо із їжею яку вживаєм, діляться вони ― ненасичені й насичені. Ненасичені жири мають зв'язок подвійний з атомами вуглецю, і якщо такий звязок один, то вони називаються мононенасиченими або ж МНЖК (це і є жири omega 9), якщо їх багато, називаються поліненасиченими жирними кислотами або ПНЖК (omega -3 та omega -6).

Омега 3 їх відносять до поліненасичених жирів (ПНЖК), вони дуже корисні для нашого організму та є незамінними, тобто необхідними для нормального обміну речовин, але при цьому організм самостійно їх синтезувати не може, тобто їх можна отримати лише із продуктами харчування! Омега-3 кислоти ― це не якесь одна речовина, а ціла група жирних кислот, які дещо відрізняються за своєю структурою та біохімічними властивостями, та за своїм впливом на організм:

  • Докозагексаєнова кислота (ДГК)
  • Альфа-ліноленова (ALA)
  • Ейкозапентаєнова (ЕПК)
  • Докозапентаеновая (ДПК)
  • Стіорідовая (STD)
  • Клупанодоновая
  • Ейкозатетраеновая  (ETA)
  • Ейкозатріеновая (ETE)
  • Тетракозапентаеновая
  • Тетракозагексаеновая  (Нізіновая кислота)

Однак для нас найбільший інтерес представляють перші чотири, т. Е ейкозапентаєнова, докозагексаеновая, альфа-ліноленова і докозапентаеновая кислоти

У нашому організмі (omega 3) "жирні кислоти" виконують багато важливих функцій, а саме біорегуляторних (омега-3 є «будівельними цеглинками» для гормоноподібних речовин ― ейкозаноїдів, вони регулюють багато біохімічних процесів в клітинах та тканинах). Структурну(омега-3 входять у склад клітин мембран організму: клітин головного мозку, кровоносних судин, серця, сітківки ока та сперматозоїдів). Енергетичну (вони служать основним постачальником енергії нашого організму) і запасаючу (omega-3 можуть «запасатися» в жировій тканині, хоча вони відкладаються в набагато меншому ступені, ніж насичені жири, крім того, сприяють «мобілізації» відкладених жирів, тобто видалення старих жирових запасів, а значить саме вони повинні становити основну частку жирів що ми споживаємо).

Омега- 3 поліненасичені жири є дуже корисними речовинами із найширшим спектром дії.

Вони викликають зниження агрегації тромбоцитів, тобто впливають на згортання крові, знижуючи ризик тромбоутворення та збільшуючи приплив кисню та поживних речовин до клітин й тканин.

Омега -3 знижують загальний вміст холестерину у крові, у першу чергу шляхом самої атерогенной (що впливає на атеросклероз) його фракції ― ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ) та підвищують вміст ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ).

омега 3 

Omega-3 шляхом ейкозаноїдів  розширюють судини, тим самим збільшуючи кровотік до органів й тканин перешкоджаючи виникненню артеріальної гіпертензії. За рахунок збільшення вмісту омега-3 в мембранах клітин м'язів серця, вони сприяють більш ефективній роботі серця, знижують ризик виникнення аритмії. Всі ці фактори зменшують ризик виникнення інсульту, атеросклерозу, інфаркту міокарда, ішемічної хвороби серця.

Вони входять до мембран нервових клітин, а також беруть участь у обміні речовин нервової системи, омега 3 сприяють більш ефективному проведенню нервового імпульсу, а значить, нормальній роботі головного мозку та нервової системи. Також вони регулюють обмін серотоніну ― «гормону гарного настрою», знижуючи ризик виникнення депресії.

Омега 3 6 9 купить

Omega 3 ― мають цілющі властивості. Що таке рибячий жир та як його використовувати для зміцнення організму? Цілющі властивості риб'ячого жиру виявлені в 60-х роках минулого століття. Зясувалося, що через високий вміст ненасичених жирів та вітамінів групи А, D, робить позитивний вплив на мозок й підвищує опірність організму під час осінніх та зимових хвороб.

Омега 3 отримана зі свіжої печінки атлантичної тріски або іншої риби сімейства тріскових. Риб'ячий жир має унікальне поєднання незамінних кислот (НЖК), омега-3 ― у тому числі кислоти ейкозапентаєнової (EPA) та докозагексаєнової(DHA) + omega-6 nf вітаміни А, D, які необхідні щоб наш організм функціонував добре, особливо в період інтенсивного навантаження.

Хто повинен приймати рибячий жир?Омега 3 можуть брати майже всі, особливо ті, хто має підвищену потребу в такого роду речовини, тобто діти й молоді люди в період інтенсивного росту особливо спортсмени. Люди у яких ослаблена імунна система, літніх людей, хворих та після операційні моменти, спортсмени які знаходяться в період відновлення м'язів, а також люди, які ведуть напружений спосіб життя та особи що зловживають алкоголем чи курінням сигарет.

Омега 3 зміцнює імунну систему.Ненасичені кислоти omega-3 та omega-6 забезпечують організм будівельними матеріалами для виробництва протизапальних гормонів, які підвищують імунну систему. Позитивно впливають на відновлення слизової оболонки, перешкоджаючи проникненню в організм патогенних мікроорганізмів. Дуже важливо під час осінньо-зимовий період, коли слизова оболонка дихальних шляхів особливо схильна до ураження вірусів чи бактерій. Зазвичай приймання тільки однієї добавки для підвищення стійкості тіла мало, тому ви повинні приймати весь спектр вітамінів й мінералів які ви можете отримати від прийняття спортивних вітамінів.

Omega жири підтримують роботу серцево-судинної системи.Риб'ячий жир знижує рівень тригліцеридів та поганого холестерину (LDL) та підвищує концентрацію хорошого холестерину (HDL) у крові, запобігає утворенню тромбів, і таким чином знижує ризик розвитку ішемічної хвороби серця, атеросклерозу. Омега жири також допомагають регулювати кро'яний тиск, зміцнюють стінки судин, запобігають передчасному розкладання червоних кров'яних клітин.

Як вибрати омега жири?При виборі добавки, ви повинні звернути увагу на етикетку та концентрацію ЕПК та ДГК. Чим більше концентрація цих речовин, тим краще якість жиру, але і ціна буде вищою. Кращим вибором буде рибячий жир у капсулах. У такій формі речовина не буде окислюватися. Крім того, дана добавка у рідкій формі повиннна зберігатися в холодильнику, використовуватися протягом 5-6 тижнів після відкриття.

Як приймати omega 3 жири?Дорослі повинні приймати 2 рази у день по дві капсули під час їди. Приймання риб'ячого жиру під час їжі призведе до зниження почуття відрази в роті. Для досягнення результатів необхідно регулярне вживання риб'ячого жиру в період із осені до весни. Купіть Омега 3 (рибячий жир) ви зможете у нашому магазині SportCS за найкращою ціною.