Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина
Суглоби та зв'язки

Суглоби та зв'язки

Добавки для суглобів та зв'язок просто незамінні в спорті, тому що опорно-руховий апарат спортсмена піддається підвищеним навантаженням. Всі людські суглоби повільно, але впевнено зношуються. Підтримати здоров'я допоможуть особливі препарати для зв'язок та суставов. Без повноцінної підтримки вони серйозно пошкоджуються за 2-4 років регулярних, навіть аматорських тренувань.

Особливо потрібні нам дані добавки для сухожиль та суставов коли займаємося такими видами спорту як бодибілдинг, пауерліфтинг, важка атлетика, та інші види, де навантажуються суглоби, особливо у сильних фізичних навантаженнях ― присідання, поштовх, ривкок, суглоби зношуються дуже швидко.

Спеціальне харчування запобігає зносу, активізують в сполучної тканини відновлення, регенераційні процеси, повертаючи суглобам початкову рухливість. Препарати для суставов та зв'язок живлять синовіальну рідину, що служить для амортизації при русі, змащення й охолодження при терті суглобових поверхонь, та сам хрящ. Спорт харчування для суглобів и связок у в нашому магазині представлено у формі капсул, напоїв, таблеток.

Суглоби та зв'язки

Як вибрати кращі добавки для суглобів та зв'язок.?
В даний час існує велика кількість різноманітних препаратів для суставов и связок. Перед спортсменом, необов'язково тільки початківцям, але часто та досить досвідченим, стоїть питання, як вибрати препарати із правильним складником діючих речовин для суглобів та зв'язок. Велика їх частина грунтується на хондроїтин та глюкозамін, основних будівельних матеріалах для хрящової тканини та синовіальної рідини. Багато містять цілий комплекс активних компонентів.

  • Хондроітин ― один з двох основних активних компонентів для профілактики виникнення та запобігання розвитку захворювань суглобів, найшвидшого відновлення пошкодженої хрящової ткани й синовіальної рідини, запобігання травм й пошкоджень, прискорення регенерації тканин після.
  • Глюкозамін ― другий із двох найефективніших речовин. Властивості аналогічні. Як правило, обидва компоненти вживаються одночасно: для повноцінного засвоєння, повномасштабної допомоги суглобам і досягнення синергетичного ефекту.
  • Гіалуронова кислота ― з'єднання, що входять у склад сполучної ткани та синовіальної рідини. У незначній кількості ― на рівні 15 грамів ― міститься в тілі кожної людини, причому до третини її кожну добу розщеплюється. В організмі спортсмена процес йде набагато швидше, а тому потрібно її надходження ззовні.
  • MSM (метілсульфонілметан) ― підсилювач хондроїтину та глюкозаміну, хоч і сам представляє певний інтерес: знімає запалення, прискорює відновлення сполучної та хрящової ткани. Бере найактивнішу участь у відновленні кістково-м'язової структури після великих фізичних навантажень, є постачальником сірки.
  • Циссус ― екстракт рослини Cissus quadrangularis: прискорює регенерацію зв'язок, хрящів, сполучної тканини.
  • Колаген ― одна із основних складових сполучної тканини (протеїн) фактично забезпечуючи утримання клітин разом. 
Суглоби та зв'язки

Як же вибрати препарати для суставов и связок?

Найкращі добавки для наших суглобів та звязок проходять клінічні випробування, інформація публікується в Інтернеті й повністю доступна. На жаль, є і добавки які малоефективні, частина із них знімає тільки больові відчуття. Якісь призначені виключно для профілактики, та лише деякі ― для лікування. Кращі дієві добавки для суставов та зв'язок, як показує практика, випускається в рамках спортивного харчування. Аптечні форми зазвичай мають вкрай низькі концентрації активних компонентів.

Крім перерахованих активних компонентів до складу багатьох препаратів для суглобів й зв'язок входять кальцій, марганець, цинк, магній, омега-3-ненасичені жирні кислоти, вітаміни C, E і D, куркумін, бромелаин, різні мінерали. Всі ці речовини мають набагато меншою активністю, ніж хондроїтин та глюкозамін, а тому при виборі препарату не потрібно робити їх наявність визначальним фактором.

Наглядна інформація про суглоби та зв'язки:

Суглоби та зв'язки

Як приймати добавки для суглобів та связок..?

Кожен виробник спортивних добавок із активними компонентами для составов розробляє свої власні правила, як приймати препарати для суставов та звязок. Тим не менше, існують базові рекомендації, які з певним успіхом можуть застосовуватися в різних випадках. Приймати спорт добавки для составов та связок можна двома способами: з фазою завантаження та без неї.

Як правило, у спорті не практикується приймання глюкозаміну й хондроїтину із фазою завантаження. Проте лікарі рекомендують при серйозних пошкодженнях в суглобах, саме у такий спосіб використання препаратів. У спорті в рамках єдиного циклу дозування препаратів для суглобів та зв'язок не змінюється: вважається що для підтримки їх працездатності та здоров'я надходження активних компонентів ззовні весь час повинно залишатися на одному й тому ж рівні.

Приймати можна раз на день (як правило, вранці), тричі (за сніданком, в обід та з вечерею), двічі (вранці та ввечері). Допускається спільне прийняття глюкозаміну та хондроїтину з іншими препаратами для підтримки здоров'я составов та взагалі з іншими спортивними добавками (гейнер, протеїном, амінокислотами). А ось при одночасному прийманні лікарських добавків доцільно проконсультуватися із лікарем з питань сумісності та дозування.

Аналогічно: підлітки, вагітні та жінки спочатку повинні отримати рекомендації від лікаря, перш ніж приступати до прийому препаратів для составов. Як зв'язати приймання препаратів для суставов та связок із прийманнями їжі? Можна одночасно, можна окремо: до, після або взагалі окремо (в тому числі на порожній шлунок). Як показують останні дослідження, побічних ефектів це не викликає, а ефективності комплексів не знижується.

Де купити добавки для суглобів та зв'язок.?

У спорті особливо потрібні продукти для суставов й связок. Купити в Києві, Україні дані продукти ви можете в нашому онлайн магазині ― sportcs.com.ua. Спорт харчування для связок та составов у бодибілдингу, фітнесі, пауерліфтингу є незамінним та потрібним, тому спортсмени приймають дані добавки щоб витримати підвищені навантаження. У нашому онлайн магазині ви можете у Києві, Україні купити глюкозамін, хондроїтин, комплекси із MSM (глюкозамін + хондроитин + метилсульфонілметан) та всілякі препарати та комплексні продукти для суглобів та звязок, які широко застосовуються в спортивному харчуванні.

Ми пропонуємо вам повний асортимент добавок для суставов та зв'язок у Львові та Україні з можливістю самого широкого вибору спортивного харчування у напрямку дії. Всі препарати для сухожиль реалізуються із низькими цінами та знижками. Добавки для суглобів та зв'язок у Львові та Україні доставляються кур'єрською компанією «Новою поштою». Термін доставки: 1-3 робочих дня по Україні.