Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина
Підвищення тестостерону

Підвищення тестостерону

Добавки які підвищують тестостерон ― від спортивного харчування для активування механізмів вироблення тестостерону ― найпотужнішого анаболічного гормону. Збільшення в організмі testosteron стає для спортсмена однією із першорядних завдань, оскільки завдяки гормону організм швидше відновлюється та підвищує силу й витривалість в цілому.

Підвищення тестостерону

Тестостерон ― необхідний для мязового росту, відповідає за активацію анаболічних процесів атлета. Досвідчені бодибілдери розуміють, що ріст м'язів ― це наслідок «перемоги» тестостерону над кортизолом. Продукти, що підвищують testosteron, бувають стероїдного та нестероїдного походження. Перші ― це так званий вільний тестостерон, який вживають професіональні атлети для максимальних результатів, який приймається з обережністю оскільки має набір негативних побічних ефектів (їх немає в нашому магазині). Засоби, що підвищують testosteron, нестероїдного походження абсолютно безпечні: виробляються з натуральних рослинних компонентів (екстрактів) та нешкідливі для здоров'я атлета. Препарати, що підвищують чоловічий статевий гормон також підвищують сексуальний лібідо, зменшують жировий прошарок.

Увага: всі препарати, представлені в нашому магазині ― це безпечні харчові добавки, не мають зовсім ніякого відношення до "анаболічних стероїдів" та інших заборонених добавок. Ці харчові добавки призначені для збільшення власного рівня testosteron в організмі спортсмена та НЕ містять синтетичних гормонів.

Як підібрати добавку для підвищення власного тестостерону.?Як підвищити чоловічий статевий гормон? Таким питанням часто задаються досвідчені спортсмени, стикаючись зі спортивним плато у наборі мязової маси. Існує як мінімум три способи: зміна тренувальної програми (перехід на силовий тренінг та використання граничних ваг, та інші); застосування бустерів тестостерону; вживання ендогенного гормону. Як підвищити testosteron краще?

Застосування ендогенних (зовнішніх) джерел тестостерону здатне заподіяти шкоду здоров'ю, це підхід професіоналів та цілої групи правил. Можливості стимулювання продукції гормону тренувальними методами обмежені. Оптимальний варіант ― бустери (стимулятори) тестостерону. Як вибрати підвищують тестостерон препарати серед усього пропонованого різноманіття, видів і типів?

У даний час витрачається багато коштів для стимулювання синтезу анаболічного гормону. Добавки що підвищують тестостерон прийнято розділяти на класи за основним активного компоненту:

  • Анаболічні комплекси ― багатокомпонентні препарати, що містять синергічні суміші, в яких кожен із компонентів посилює дію іншого. Такі комплекси найбільш ефективні, тому забезпечують різносторонній вплив на андрогенні рецептори. Під впливом анаболічних комплексів в організмі виробляється максимальна кількість власного тестостерону, що дає потужний стимул до збільшення маси м'язів.
  • Tribulus Terrestris (Трибулус Террестріс) ― найбільш поширений засіб, екстракт однойменної трави, джерело стероїдних сапонінів. Найбільшою активністю серед сапонінів Tribulus Terrestris володіє протодіосцин. Протодіосцин впливає на секрецію лютеїнізуючого гормону, який вже стимулює вироблення testosteron.
  • DHEA (дегідроепіандростерон, ДГЕА) ― стероїдний прогормон, який впливає на андрогенні рецептори (відповідають за захоплення й утримання testosteron, що є першою сходинкою анаболізму). DHEA також безпосередньо бере участь у процесах синтезу тестостерону.
  • Комплекси на основі цинку, у першу чергу ZMA (магній, цинк, вітамін B6). Цинк виробляє підсилення лютеїнізуючого та фолікулостимулюючого гормонів, які запускають продукцію тестостерону. Комплекс ZMA активує багатоступінчастий механізм анаболізму: цинк відповідає за підвищення рівня чоловічий статевий гормон, магній ― збільшення м'язової витривалості, а вітамін B6 ― за гіперплазію і гіпертрофію.
  • D-аспарагінова кислота ― згідно з останніми дослідженнями призводить до підвищення рівня тестостерону за допомогою ряду складних гормональних послідовностей (гонадотропін-релізинг гормон ― гонадотропін ― тестостерон). Д-аспаргіновая кислота ― одна з основних андрогенних амінокислот, щоденне споживання якої в дозуваннях від 3 гр і вище, здатне сильно збільшити вироблення гормону росту та тестостерону.

Підвищення тестостерону за допомогою спеціальних добавок (бустерів гормонів) може бути на 40% та більше.

бустери тестостерону

Деякі анаболічні комплекси крім активних компонентів для секреції тестостерону містять препарати для простати. Такі комплекси служать одночасно профілактикою чоловічих захворювань. В даний час випускаються анаболічні комплекси з вмістом всіх перерахованих вище активних компонентів одночасно. Дуже популярна добавка трібулус яка має хороші відгуки, "tribulus" це рослина, яка зустрічається в основному в Азії, Африці, Австралії та південній та центральній частині Європи. Його користь для здоров'я відома протягом століть ― екстракт відомий в першу чергу від стимулюючої дії сексуального бажання і як підсилювач ерекції. Трибулус природно стимулює організм виробляти "чоловічий гормон". Робочою речовиною трібулоса є так звані сапоніни ― анаболічні гормони, які сприяють збільшенню рівня тестостерону, використовуваного для виробництва нових білкових структур.

трибулус цена

Як приймати препарати для підвищення тестостерону, щоб отримати найбільший ефект?
У першу чергу потрібно розуміти, що тестостерон, як і будь-який інший анаболічний гормон (IGF-1, соматропін), не призведе до збільшення маси мязів без відповідного тренування. По-друге, те, як приймати препарати для підвищення "чоловічого гормону", залежить від раціону харчування спортсмена, режиму відпочинку. Щодо застосування спортивних добавок для підвищення тестостерону типові: приймаються циклами по 4 ― 6 тижів, після цього слідує перерва тривалістю не менше 6 тижнів. Не бажано приймати добавки які підвищують рівень вироблення гормону особам що не досягли 25 років та людям із гормональними проблемами.

Кожен виробник спортивного харчування для підвищення тестостерону дає свої інструкції використання спортивних добавок: зазвичай капсули вживаються під час їжі, по 1-2 кап. (таблетці) 2 ― 3 рази протягом доби (в залежності від концентрації активних компонентів). Спортивне харчування для підвищення тестостерону рекомендується використовувати із іншими спортивними добавками: протеїн, гейнер, креатин, амінокислотами та т.д. Це повязано із тим що підвищення "testosteron" істотно активує анаболізм та в цей період організм повинен споживати більше поживних речовин ніж зазвичай. Така комбінація дасть максимальний ріст м'язової маси.

Ми надаємо вам можливість купити препарати що підвищують "testosteron". У нашому каталозі представлено найширший вибір спортивних добавок на основі рослинних екстрактів від провідних світових виробників. У нас можна купити добавки що підвищують тестостерон у формі таблеток, капсул, пакетиків.

Сьогодні в спортивному харчуванні широко популярні продукти й препарати, що підвищують тестостерон. Купити в Києві, Львові та Україні дані засоби, такі як: Tribulus Terrestris (Трибулус Террестріс), DHEA, ZMA і т.д. ви можете в нашому магазині ― sportcs.com.ua. У спорті, особливо в силових напрямках, таких як пауерліфтинг, фітнес, бодибілдинг, препарати що підвищують testosteron, продукти й засоби широко затребувані, тому спортивні добавки вони натуральні й безпечні, а по своїй дії та ефекту прирівнюються до анаболічних стероїдів. Дані препарати позволять природним шляхом збільшити рівень власного тестостерону в мущин та жінок без шкоди для здоров'я. Такі добавки ще називають ― тестостеронові бустери.