Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина
Стимулятори гормону росту

Стимулятори гормону росту

Стимулятори гормону росту

Дану категорію продуктів спортивного харчування представляють препарати для підвищення природного вироблення організмом спортсмена гормону росту. Гормон росту (соматотропін) ― один з основних анаболічних гормонів має важливе значення для досягнення спортсменами істотних результатів. Особливо важливе значення гормон росту має у спорті (гормон росту для бодібілдингу) бо від його кількості на пряму залежить весь процес нарощування великого обсягу м'язової маси та її подальша функціональність (сила, витривалість). Функції гормону відрізняються дуже широким спектром тому, що від його кількості залежать всі анаболічні процеси.

гормон росту

Який ефект на організм спортсмена надає прийняття препаратів цієї категорії? Як правило всі препарати надають стимуляцію природного вироблення соматотропіну відрізняються комплексним складом та впливають одночасно як на вироблення гормону росту так і на вироблення тестостерону, що дає максимально сильний енергетичний й анаболічний ефект.

Безліч фізіологічних факторів упливає на секрецію гормону росту основні з них:

  • Сон
  • Фізичні вправи
  • Споживання амінокислот (аргінін, орнітин, лізин, глутамин)

Виробники спортивного харчування випускають комплексні стимулятори що підвищують та стимулюють вироблення організмом гормону росту. Складник даних добавок багато активних компонентів, що надають помітний вплив на гіпофіз стимулюючи вироблення даного гормону. Такі амінокислоти як (аргінін, орнітин, лізин, глютамин та триптофан, гліцин) дуже важливі для сприяння підвищення його та вітамін ніацин та екстракти деяких рослин та інші активні, та допоміжні речовини які працюють синергічно.

гормон росту

Соматотропин дає модулюючу дію на деякі функції центральної нервоої системи, він не тільки ендокринний гормон, але й нейропептид (тобто медіаторні білки, які беруть участь у регулюванні діяльності ЦНС). За деякими даними, гормон росту може долати гематоенцефалічний бар'єр. Показано, що гормон росту виробляється і всередині мозку, в гіпокампі. У результаті досліджень на старших людях, виявилось що правильна підтримка рівня даного гормону може уповільнювати старіння та покращувати фізичний стан людей похилого віку.

гормон роста

Як відображається приймання стимуляторів гормону росту на практиці? В першу чергу підвищується в загальному енерго-потенціал спортсмена. Гормон росту надає потужний антикатаболічний вплив що сприяє меншій стомлюваності, підвищує витривалість, силу м'язів, сприяє меншій травматизації м'язових волокон під час тренувань. Гормон росту стимулює зниження жирових відкладень, надає жироспалюючий ефект, сприяє поліпшенню м'язового рельєфу, знижує рівень поганого холестерину, зміцнює імунітет, поліпшує стан шкіри, волосся, нігтів, кісток, надає потужну протизапальну дію. Достатня секреція гормону росту ― це гарантія активного спортивного прогресу за всіма показниками. Гормон росту сильно пришвидшує час повного відновлення опісля навантажень та стимулює приріст мязової маси, підвищує силу та витривалість.

Представлені в даній категорії товари ― це комплексні продукти для природного підвищення вироблення організмом гормону росту ― вони не є стероїдами або іншими анаболічними та забороненими препаратами, не роблять практично ніяких побічних дій та не мають особливих протипоказань до застосування. Категорія представлена найпопулярнішими товарами, надійних й перевірених світових брендів з виробництва продуктів харчування для спортсменів.

У нашому інтернет-магазині ― sportcs.com.ua ви можете уточнити інформацію про добавки даної категорії, отримати консультацію з харчування для підвищення вироблення гормону росту здоровим способом, замовити та купити стимулятори гормону росту за оптимальною ціною та з доставкою по Києві, Львові та всій території України обраної вами кур'єрською службою.