Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина
Амінокислоти

Амінокислоти

Аминокислоти які є дуже важливою добавкою серед спортивног харчуванні. Вони є будівельним матеріалом для білків, із них формуються майже усі тканини в організмі:  зв'язки, сухожилля, шкіра, м'язи, волосся. Основна частина амінокислот, які надходять в організм бодибілдера та витрачається на синтез м'язів, інші аминокислоти йдуть на будівництво та відновлення зв'язок, а також на синтез гормонів росту, статевих та стероїдних гормонів (останні особливо важливі для спортсменів).

Для ефективного зростання мускулатури та відновлення організму після тренувань в крові спортсмена обов'язково повинна підтримуватися певна концентрація амінокислот. Тому якщо ви працюєте над нарощуванням мускулатури, вам обов'язково необхідно включити у своє спортивне харчування аминокислоти.

Амінокислоти ― виступають у якості складових частин білків, це хімічні сполуки, є їх 20 протеіногенних аминокислот. Вони діляться в основному на дві групи: незамінні й замінні. Аминокислоти усіх видів дуже важливі для спортсменів оскільки запускають ланцюжок анаболічних процесів та підтримують позитивний азотний баланс у мязах, що запобігає руйнуванню.

аминокислоты

Особливістю незамінних амінокислот є те, які на відміну від замінних вони не можуть виготовлятись в організмі людини та отримати можна тільки із їдою або разом зі спортивними добавками. Найбільш важливими для бодибілдерів амінокислотами є:

  • Валін ― активно бере участь коли синтезується білок, сприяє відновленню пошкоджених м'язових тканин, підвищує концентрацію азоту в м'язових волокнах. У спортивному харчуванні дані амінокислоти використовуються як відновлювальні препарати.
  • Ізолейцин ― енергорегулюючої аминокислоти, які підвищують витривалість та рівень гемоглобіну та покращується постачання мязів киснем. Застосовується у комплексі із лейцином та валіном.
  • Лейцин ― використовувані для швидкого відновлення м'язів, захищає клітини та тканини м'язів від постійного розпаду.
  • Глютамин ― вважається головною кислотою у спорт харчуванні бодибілдера, оскільки на ній заснований білковий синтез. Необхідна для ефективного зростання м'язів та підвищенні імунної системи та відновлення
  • Аргінін ― дана амінокислота входять до спортивного харчування як допоміжна у досягненні результатів. Вона відповідає за виведення продуктів розпаду білка, а також стимулює вироблення гормону росту, надаючи непрямий вплив на ріст м'язів.

Перші три амінокислоти становлять групу ВСАА. Їх зазвичай приймають в комплексі. ВСАА особливо популярні серед бодибілдерів, бо є основним «паливом» для м'язових тканин, підвищують спортивні показники, значно пришвидшують відновлення та зміцнюють здоров'я.

Амінокислоти

Які бувають амінокислоти?

Всього  існує 20 видів, але сполучень та пропорцій, в яких вони можуть бути включені в спортивне харчування, нескінченно багато. Тим не менше, всі препарати, що містять аминокислоти, можна розділити на види:

  • Повні комплекси амінокислот ― вони показані всім, хто проводить спортивні тренування будь-якої інтенсивності, і являють собою повний класичний набір амінокислот.
  • Амінокислоти BCAA ― ці амінокислоти (лейцин, ізолейцин, валін) мають унікальні властивості, які дозволяють їм максимально швидко проникати в кров й використовуватися організмом як будівельний матеріал для нових м'язів і як джерело енергії, зберігаючи тим самим власні м'язи від руйнування.
  • Окремі аминокислоти ― приймають залежно від конкретних особливостей та потреб організму.

аминокислоты

Дані амінокислотніпрепарати продаються в різних видах:

Рідкі амінокислоти:
Амінокислоти в рідкій формі традиційно містять гідролізат сироваткового протеїну найвищого рівня очищення. Вони є специфічною категорією добавок, що принципово відрізняється від інших форм амінокислотних комплексів. Розчин амінокислот всмоктується в кров, минаючи травний тракт, які дозволяють набагато швидше поповнювати організм необхідними амінокислотами.
Однак рідкі аминокислоти мають і ряд мінусів. У першу чергу це їх гіркий смак, для усунення якого часто використовують ароматизатори та підсолоджувачі. Далі, слід зазначити, що амінокислоти в рідкому вигляді нестабільні при тривалому зберіганні та мають маленький термін придатності. Для них згубними відкрите повітря й світло. Відкриту пляшку потрібно зберігати в холодильнику.
Вживати рідкі амінокислоти рекомендується за 30 хвилин до й протягом години після тренування, та не більше як п'ять порцій у день.

Амінокислоти в порошку:
Аминокислоти в порошку ― це збалансований комплекс всіх необхідних замінних та незамінних аминокислот, які добре засвоюються. Слід вибирати амінокислотні комплекси із добавкою вітамінів та ензимів.

Аміни у таблетках та капсулах:
Одними з найпоширеніших форм випуску амінокислотних комплексів є капсули та таблетки. Перевага цих форм над амінокислотами в порошках полягає в тому, що легко дозувати та приймати. Капсули з порошком зроблені, як правило, зі швидко перетравного матеріалу ― частіше желатину. Крім того такі амінокислоти не вимагають особливих умов зберігання та не мають гіркого неприємного смаку.

Наш інтернет-магазин пропонує величезний вибір спортивних добавок від відомих брендів. Ми пропонуємо спортивні аминокислоти, ціна і якість знаходяться у оптимальному значенні. Консультанти ― SportCS нададуть вам професійну допомогу у виборі та нададуть відповіді на питання. Якщо ви хочете вигідно й швидко купити амінокислоти в Києві, Львові та Україні заходьте на sportcs.com.ua! Ми напряму співпрацюємо з виробниками спортивних добавок. Тому на всі спорт добавки, в тому числі та на амінокислоти, ціни у нас найпривабливіші. Доставка здійснюється швидко по усій Україні.