Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина

Глютамін

Глютамин (глутамін) ― це протеіногенна амінокислота, що становить основу м'язових тканин та має природне походження. У нормальних умовах він синтезується клітинами організму в кількості, достатній для підтримки енергообміну процесів. Дестабілізація спостерігається в стресових ситуаціях, коли організм відчуває фізичні або розумові перевантаження. В таких умовах потреба в глютаміні зростає в рази, а його вироблення ― зводиться до мінімуму. Як результат, організм відчуває гострий катаболический криза та стає ослабленим.

глютамин

Крім екзогенного або L-глютамина, існує і його ендогенний аналог. Він міститься в продуктах харчування (м'ясо, риба, сир) та комплексних добавках мед. препатів в аптеці та спортивне харчування ― яке є більш концетрованим та вигідним. Глютамин, що входить до складу таких продуктів, не відрізняється від екзогенного за фізико-хімічними властивостями. Він не вимагає ресинтезу та на рівних з L-глютамином бере участь в енергообміну процесах, стимулюючи синтез білків, гормонів та ферментів. У звязку із цим дієтологи рекомендують спортсменам та людям, що зазнають підвищені фізичні навантаження, вживати в їжу ендогенний глутамин. Купити глютамин в Києві та у інших містах  в Україні ви зможете через наш сайт.

Так само глютамин дозволяє:

  • Синтезувати протеїни м'язів;
  • Створювати резерви енергії для організму;
  • Стимулювати збільшення кількості гормону росту в організмі;
  • Зміцнити імунну систему.

 Чому ще слід глютамин купити та використовувати:

  • Він дозволяє швидко відновитися після тренувань;
  • За допомогою препаратів глютамина ви можете з легкістю зняти синдром втоми.
  • У багатьох спортсменів бувають періоди «перетренованості», вживаючи глютамін, ви зможете уникнути таких негативних проявів.

СпортКС пропонує порошковий та таблетований глютамин від провідних світових виробників.

Глютамін 

Як вибрати кращий глютамин.?

Препарат глютамин потрібен для задоволення потреби організму в однойменній амінокислоті. Вважається, що вона в тілі здорової людини виробляється в достатній кількості. Тим не менш, для стійкого м'язового росту потрібна додаткове підживлення. Препарат глютамин пригнічує секрецію кортизолу ― основного «руйнівника» м'язової тканини та підсилює продукцію гормону росту ― основного її «будівельника».

Для чого потрібен глютамин крім цього?

Він бере безпосередню участь у процесах гіперплазії та гіпертрофії (є основним пластичними, або «будівельним» елементом), постачанні у м'язи енергією, знижує час відновлення після фізичного навантаження та підтримує імунітет. Особливо сильно проявляються антикатаболічні властивості амінокислоти. Таким чином, відповідь на питання, для чого потрібен глютамин можна дати гранично короткий: для зростання та збереження м'язової маси.

глютамин

В даний час кожен виробник позиціонує свій продукт, як краще рішення на ринку. На практиці, важко виділити кращий глютамін взагалі. Обирана добавка повинна просто відповідати індивідуальним потребам, режиму харчування, відпочинку й тренування конкретного спортсмена. Кращий глютамін ― це завжди плід ретельного вибору та зважених рішень. В даний час існує декілька форм амінокислоти:

  • Глютамин в капсулах ― найбільш зручна в зберіганні, транспортуванні (перенесення) та використання форма, але відрізняє низькою швидкістю засвоєння ― через малої площі абсорбаційної поверхні. Не вимагає приготування перед використанням.
  • Глютамин в порошку ― можна сказати, історично перша форма. Має вищу швидкість засвоєння, тому надходить в організм у вигляді розчину. Перед вживанням потрібно приготувати: змішати із рідиною (водою, молоком, соком)

За складом всі препарати на основі глютамина випускаються у вигляді «чистих» і комплексних продуктів, з вмістом анаболічних вітамінів (групи B), імуностимуляторів (вітамін C), інших амінокислот (в тому числі BCAA). Склад продукту визначається основною спрямованістю його дії.

Як правило, з пошуком місця, де купити глютамін, проблем немає. У sportcs.com.ua представлений  вибір спортивного харчування глютамина. Ми ретельно відстежуємо якість та ефективність пропонованих спортивних добавок. Вам більше не потрібно шукати, де купити глютамін. Глютамин купити в Україні (Киев, Львів, Харков, Днепропетровск, Одесса, та інші міста) швидко та дешево можна через інтернет на сайті ― sportcs.com.ua. Даний препарат є дуже популярним серед спортсменів та серед людей, які дбають про здоров'я.