Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина

Аргінін

Аргінін ― дуже важлива для спортсмена амінокислота, додаткове вживання якої в якості харчової добавки забезпечує насичення м'язових клітин азотом, що створює позитивний баланс азоту забезпечує кращий кровотік в м'язах та максимальний приплив поживних речовин. Крім того, аргінін підвищує здатність організму виробляти гормон росту ― найважливіший гормон для росту м'язової маси. Таким чином аргінін просто незамінний в бодібілдінгу, фітнесі та інших видах спорту. Мипропонуємо вашій увазі аргінін в капсулах та таблетках, аргінін альфакетоглютарат (AAKG) Купити аргінін в Києв, Львів, Одеса відправка по цілій Україні ви зможете у магазині спорт добавок ― sportcs.com.ua.

аргінін

L Arginine (Lаргинин) належать до умовно незамінних аминокислот. Дана амінокислота володіє сильно великим спектром дії на людський організм. Однією з найголовніших фізичних здібностей це здатність добре розширювати кровоносні судини мязів (що дуже важливо при активних тренуваннях). Крім цього L-аргінін сприяє поліпшенню розумової та фізичної діяльності. При великих фізичних навантаженнях він дуже швидко витратиться та його запаси необхідно поповнювати.

Які ж функції виконує L-аргінін?

  • Бере участь у синтезі багатьох білків, у тому числі тих, які регулюють процеси ДНК;
  • Знімає відчуття втоми від фізичних навантажень шляхом зменшення впливу молочної кислоти;
  • Аргінін є одним з ефективних стимуляторів вироблення інсуліноподібного чинника зростання й соматотропіну;
  • Знижує рівень холестерину краще за інших амінокислот;
  • Допомагає виводити кінцеву продукцію азотистого обміну із організму;
  • Аргінін збільшує активність природних кілерів, що захищають організм від пухлинних та вірусних клітин;
  • Прискорює відновлення пошкоджених тканин, тому рекомендується лікарями при травмах.

L аргинин природним переносником та донором азоту. Саме він постачає систему ферментів, звану NO-синтази, азотом, які в свою чергу синтезують NO групу. NO група ― найголовніша речовина, яка регулює та тонізує  артеріальні судини й безпосередньо діастолічний тиск. У разі якщо у нашому організмі  мало L-аргинину, тиск діастолічний починає рости що недобре для здоров'я.

аргинин

Найкращими джерелами L-аргініну є: кунжут, вівсяна крупа, кукурудза, горіхи, родзинки, желатин, шоколад. Але таке надходження агринину дуже мізерне для спортсменів особливо бодибілдерів кількість даної речовини одержуваного з продуктів занадто мало, щоб задовольнити повністю потребу в ньому.

Основна роль цієї амінокислоти, особливо для спортсмена ― бути матеріалом для синтезу оксиду азоту. L аргінін ― один із ефективних стимуляторів гормону росту та відіграє значну роль виведення із організму білкових шлаків.

аргинин

Від аргініну залежить вміст у крові NO (окису азоту) ― речовини, відповідалють за управління кровопотоком та правильну роботу серцево-судинної системи, протівотромбозну дію, розслаблення гладких мязів стінок. Аргінін поставляє азот системі NO-синтез, які і створюють окис азоту ― головний регулятор тонусу судин артеріального русла.

Наддходження більше крові до мязів при прийманні аргініну сприяє підвищеній витривалості та активності спортсмена, збільшеної інтенсивності та результативності його тренувань.

Тут ви можете придбати L аргінін, так і AAKG (аргінін альфа-кетоглютарат), що забезпечує синтез (окису азоту) вже із проміжних продуктів розпаду аргініну.