Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина
Мелатонін

Мелатонін

Мелатонін (Melatonin) ― регулятор сну

Мелатонін ― це гормон, що відповідає за регулювання процесів в організмі, сну і бадьорості. Даний гормон був досліджений в 1958, вже тоді вчені з'ясували, що мелатонін, який полягає в крові відіграє важливе значення для здоровя людини. Брак мелатоніну може спровокувати ряд захворювань й значно погіршити самопочуття.

Мелатонін (Melatonin)

Гормон мелатонін рекомендується приймати, як біодобавку спортсменам, людям, які змінюють часові пояси, піддаються стресам. Організм знижує синтез мелатоніну в екстремальних ситуаціях, будь то стрес або фізичні навантаження, в наслідок чого нервова система не здатна працювати на всі 100%.

Чому нам не заснути й що таке мелатонін.?

Вночі ми ворочаємося з боку на бік, не можемо заснути по 2-4 години, а в підсумку з ранку розбиті.
Сонливість і втома ― ось що нас  супроводжує. Нам складно зосереджуватися, ми допускаємо помилки на роботі. Виконуючи нескладні завдання, відчуваєш себе так, немов вичавлений лимон. Нас дуже легко вивести із себе, ми легко дратуємося і можемо зірватися.

Наше тіло влаштоване так, що воно саме розуміє, коли потрібно спати. У мозку є орган ― епіфіз. Вночі епіфіз починає виробляти мелатонін ― це дає сигнал мозку, що пора засипати. Якщо мелатоніну мало ― ми не можемо заснути. Мелатонін заповнює втрати нашого власного мелатоніну й відновлює сон.

Мелатонін

Як діє мелатонін.?

Гормон виробляється шишкоподібної залозою або як її ще називають епіфізом. Пік вироблення компонента є період між 00.00 ― 5.00 ночі, в денний час синтез сповільнюється. Для активної транспортування мелатоніну, необхідний сироватковий альбумін, саме в взаємодії з даним продуктом мелатонін є більш продуктивним. Мелатонін є антиоксидантом, але на відміну від інших, здатний проникати в клітини й таким чином надавати захисну дію.

Мелатонін може бути представлений ще й у синтетичній формі, як спортивна добавка. Спортивне харчування у вигляді мелатоніну здатне нормалізувати ритм життя людини, забезпечити міцний сон й зміцнити здоров'я. Особливо важливим продукт є для людей у ​​віці, коли всі біологічні процеси сповільнюються й потреба в підтримці організму зростає в рази.

Мелатонін

Переваги мелатоніну:

Мелатонін сприяє зняттю психологічної напруги у спортсменів і у звичайних людей. Для того, що б купити мелатонін не потрібні рецепти, так як продукт є безпечним для здоров'я. При стресових ситуаціях дуже складно заснути, але при вживанні продукту, людина зможе набратися сил за допомогою повноцінного сну. Мелатонін не викликає звикання, що дуже важливо при регулярному вживанні спортивної добавки. Також Мелатонін бере активну участь у боротьбі із зайвою вагою.

Melatonin ― регулятор сну й продукт для зміцнення здоров'я, саме так висловлюються про продукт професійні атлети й люди, які брали продукт. Відгуки про melatonin свідчать про цінність добавки для організму людини, після регулярного приймання значно поліпшується самопочуття, відчувається приплив бадьорості й знімається втома. Мелатонін купити в Києві та Україні можна в інтернет магазині спортивного харчування ― sportcs.com.ua

Люди, які страждають від втрати сну:

Літні люди ― після 50 років вироблення мелатоніну сильно скорочується;
Люди зі змінним графіком роботи ― збиваються біологічні ритми;
Мандрівники ― біологічний годинник не встигають перебудуватися;
Спортсмени ― посилені тренування призводять до втрати сну;
Любителі кави й енергетиків ― кофеїн перешкоджає виробленню мелатоніну;

Чому мелатонін, а не інші снодійні.?

Мелатонін ― дуже м'який препарат, побічні ефекти практично відсутні. Приміром, від димедролу та донорміла, з ранку болять очі, а голова працює так, як ніби по ній цеглою вдарили. Мелатонін починає діяти через 30 хвилин, відчувається приємна сонливість й настає сон.

Ефекти від приймання мелатоніну:

Ви швидко заснете, сон буде довгим й безперервним ― завдяки тривалій дії мелатоніну;
З ранку Ви будете почувати себе виспався й повним сил;
Як тільки сон налагодиться, припиніть курс й насолоджуйтеся життям без таблеток ― мелатонін не викликає звикання;
Імовірність підчепити застуду нижче ― мелатонін зміцнює імунітет;

Побічні ефекти мелатоніну й протипоказання:

У рідкісних випадках можуть бути побічні ефекти, які проявляються в наступних симптомах: важкість у шлунку, головний біль. Препарат протипоказаний вагітним, які годують груддю, дітям молодше 12 років, а також при таких захворюваннях як лейкоз, цукровий діабет, мієлома, епілепсія.