Корзина
82 отзыва
Распродажа купальников 2017 ☼☼☼ ➜➜➜ Купить со скидкой
+380
98
808-90-42
+380
50
735-36-53
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина

Вуглеводи | карбо

Вуглеводи | карбо ― це найбільш активне джерело енергії.

Вони переважають в раціоні майже у будь-якої людини. Спортсмену, під час певної дієти, чи це набір мязової маси або ж зниження ваги, важливо не тільки денна кількість вуглеводів у раціоні, але й їх якість.
Вуглеводи (карбо) у вигляді добавок спортивного харчування ― це концентрат вуглеводів, який ви можете додати в свій улюблений напій або змішати з протеїном та іншими добавками для відновлення енергії.

Вуглеводи, карбо.

У нашому магазині зможете купити вуглеводні напої, суміші та концентрати. До складу продукту найчастіше входить мальтодекстрин, фруктоза, глюкоза, воскова кукурудза та інші види швидких та повільних вуглеводів (моносахаридів, полісахаридів, олигосахаридов і тд.)

Особливо важливим прийомом вуглеводів в їжу можна вважати час відразу після тренування, коли організм запасає витрачений глікоген. Однозначно це грає важливу роль у побудові нової м'язової маси, а також у запобіганні розпаду білків. Тобто вони іграють не тільки енергетичний потенціал , але й деяку структурну і захисну функцію.

Вуглеводи карбо

Не зайвим буде прийом вуглеводів | карбо і до тренування, для забезпечення найкращої продуктивності і досягнення результатів.

Для тих, хто прагне набрати велику м'язову масу можна комбінувати білкові та вуглеводні суміші, а також використовувати карбо для кращого засвоєння креатину.

Вуглеводи | карбо

Однак важливо не просто вживати достатню кількість вуглеводів, потрібно ще, щоб вони були якісними. Ось тут-то значну підтримку спортсмену можуть надати карбо вуглеводи. Вони не містять цукру, який для набору "сухої" м'язової маси практично марний. Наприклад, дімамілопектін, що входить до carbo ― це складний вуглевод з довгим ланцюгом, який синтезується з кукурудзяного крохмалю.

У наборі м'язової маси важлива поступовість. Потрібно поступово підвищувати кількість споживаних калорій на 300-400 ккал на добу. Як показали дослідження, це найбільш сприятливі цифри для нарощування м'язів (при відсутності набору жиру). Ви значно полегшите собі цю задачу, якщо 2-3 рази на день будете вживати carbo вуглеводи.

Рекомендації щодо застосування карбо вуглеводів:

В тренувальні дні краще приймати вуглеводний напій до і відразу після тренування. У дні відпочинку обов'язково потрібно приймати одну порцію відразу ж після пробудження, коли організм після тривалого відпочинку особливо потребує поповнення своїх запасів. Також Ви можете вживати carbo вуглеводи протягом дня між основними прийомами їжі.

Ви можете купити carbo вуглеводи в нашому інтернет магазині і отримати абсолютно безкоштовну консультацію з питань прийому цієї спортивної добавки.