Корзина
82 отзыва
+380
98
808-90-42
+380
63
866-51-35
Одежда и обувь лучшие тренды года Моя Мода ✔
Корзина
Лосіни спортивні жіночі

Лосіни спортивні жіночі

1 2 3

Лосіни спортивні жіночі

Природне бажання кожної дівчини і жінки ― завжди виглядати привабливо, у тому числі в спортивному залі і на стадіоні. Саме тому все частіше віддається перевага спортивним лосінам. Крім бездоганного вигляду, вони дуже зручні для занять спортом. Еластична тканина щільно прилягає до тіла і зберігає більшу свободу рухів. Вибираємо лосіни спортивні жіночі разом. 

Матеріал і моделі спортивних лосін 

Вибираючи спортивні жіночі лосіни потрібно звернути увагу на тканину, з якої вони зшиті. Провідні виробники спортивних лосін використовують новітні матеріали для їх пошиття. Це переважно синтетичні тканини, які розроблені з урахуванням вимог спортсменів. Вони не намокають, добре відводять зайву вологу від тіла, що дозволяє в спеку уникнути перегріву, а в холодну пору переохолодження. 
Модельний ряд досить різноманітний, і щоб підібрати свої спортивні лосіни, необхідно визначитися, яким видом спорту в них ви будете займатися, і рівень навантаження на максимально задіяні частини тіла. 

Лосіни спортивні жіночі

Для різних навантажень ― різні спортивні лосіни 

Щоб заняття приносили користь, комфорт і задоволення, підберіть відповідну вам пару лосін. Також як відрізняються заняття йогою від аеробіки, так і одяг для цих видів фізичних навантажень. При різній спортивній активності, створюється напруга в різних м'язах. Крім того важливо враховувати тертя одягу об тіло. Жіночі спортивні лосіни для фітнесу виготовляються з урахуванням анатомії, при цьому акцент ставиться на тій групі м'язів, яка задіяна під час занять. Це в тому числі дозволяє контролювати, чи правильно виконуються вправи. Спортивні лосіни для фітнесу мають щільні вставки, які підтримують м'язи в тонусі протягом всього тренування. Для занять йогою краще підійдуть м'яко облягаючі ногу лосіни без вставок. Спортивні лосіни для бігу і танців можна підібрати з ряду компресійних, так званих лосін для схуднення. 

Провідні марки спортивних лосін 

Лідерами у виробництві спортивного одягу і взуття вже не одне десятиліття залишаються Reebok, Adidas і Nike. У якості продукції вони не поступаються один одному, так як їх конкурентна боротьба ведеться за кожного покупця. Спортивні лосіни жіночі Найк відрізняються естетичністю моделей, в той час як Адідас більше значення надає анатомічним особливостям і підкреслює це зовнішнім виглядом виробів. В даний час спортивні лосіни жіночі Адідас користуються трохи більшою популярністю. Спортивні лосини Рібок як завжди радують широкою гамою кольорів. На наш погляд, при виборі між цими трьома марками, варто покладатися на ваш особистий смак, а свої функції спортивні лосини виконають на всі сто.